איך בוטוקס מעניק את הטיפול היעיל ביותר נגד תופעת ההזעה המציקה

הזעת יתר היא מונח רפואי המתייחס לכל הזעה לא תקינה, כמו הזעה כשלא חם. אנשים הסובלים מהתופעה מתקשים להתמודד איתה במיוחד בארץ שלנו, בה רמת החום והלחות גבוהה במיוחד.

התופעה אינה נעימה ומצריכה שימוש תכוף בדאודורנט, החלפה חוזרת של בגדים במהלך היום ומכבידה על איכות החיים של הסובלים ממנה. תרופות נוגדות-זיעה רגילות אינן עובדות טוב עבור אלו הסובלים ממצב זה. 

זריקות בוטוקס הן אפשרות טיפול חדשה עבור אנשים הסובלים מהזעת יתר. אם תרופות המרשם לא עוזרות לכם עם התופעה, זהו הפתרון היעיל ביותר לבעיה, במיוחד בבית השחי.

בוטוקס משמש גם כדי להפחית את ההזעה באזורים אחרים כמו הידיים, הרגליים והפנים. .

במהלך השנים פיתחו תכשירים שונים אשר באו לטפל בהזעת יתר, וקיימים שני ניתוחים לטיפול בבעיה, אך היעילות שלהם הוכחה נמוכה.

התכשירים לא הראו תוצאות מספקות והסיכונים הכרוכים בניתוחים הרחיקו אנשים מלעבור אותם. לכן בוטוקס הוא הפיתרון הכי טוב שיש לעולם האסתטיקה להציע היום.

החומר ודאי מוכר לכם מטיפולים אסתטיים אחרים כמו טיפולים בקמטים ומיגרנות, אך חומר הקסם פועל גם נגד הזעת יתר, בעיה שסובלת ממנה לפחות 3% מהאוכלוסייה בארץ.

אז למה לטפל בהזעת יתר דווקא עם בוטוקס?

  • הטיפול קיבל אישור רשמי של ארגון ה-FDA האמריקאי, הגוף המחמיר בארה"ב המאשר שימוש בתרופות ומזון
  • הטיפול מהיר ולא דורש הרדמה
  • במהלך הטיפול החומר מוזרק באמצעות מחט דקיקה ולכן רמת כאב היא מועטה עד לא קיימת
  • ההזרקה נעשית לאחר מיפוי מקצועי של האזורים הבעייתים, לכן אין שום סיכון בלעבור את הטיפול
  • את התוצאה תוכלו לראות לאחר מספר ימים אחדים, והן יישארו לתקופה של בין 6 חודשים לשנה

זריקות בוטוקס הן הליך פשוט ומהיר המתבצע ממש במרכז ד"ר פאתנה לאסתטיקה. בדרך כלל הטיפול דורש להימנע מגילוח בתי השחי במשך יומיים או שלושה לפני הפגישה. אם אתם נוטלים מדללי דם, המטפל עשוי לבקש מכם להפסיק מספר ימים לפני הזריקות שלך בכדי למנוע שטפי דם. הקפידו לעדכן את המטפל על כל תרופה שאתם נוטלים ואל תפסיק ליטול תרופות אלא אם כן המטפל מורה על כך. 

הטיפול חייב להיעשות בהתאם למטרות ולצרכים שלך. במרכז ד"ר פאתנה לאסתטיקה אנחנו מציעים פגישת ייעוץ חינמית עם ד"ר פאתנה על מנת שנוכל להכיר אתכן יותר טוב ולהתאים את הטיפול הטוב ביותר.