הסירו את השיער בזריזות ללא כאב מיותר עם הטכנולוגיה המהפכנית והחסכונית ששינתה את פני טיפולי הלייזר

הסרת שיער בלייזר הפך במהלך השנים לטיפול הפופולארי ביותר המונע משיער לצמוח לאורך זמן במקומות שונים בגוף.

בקצרה זהו תהליך שבו המטפלים מפעילים באמצעות מכשיר הלייזר קרן אשר מאתרת את פיגמנט של השערה, לרוב בצבע כהה, ומחממת אותה. חום זה עובר דרך כל שערה, מתחילתה ועד לשורש שלה, וכך הוא פוגע ביכולת צמיחה שלה. 

זהו הטיפול הנפוץ ביותר מכיוון שהוא מאפשר להיפטר משיער מיותר למשך זמן ארוך. אך גם היו הרבה שנמנעו ממנו מכיוון שהוא דורש השקעה רבה של זמן והרבה כאב.

בגלל הבעיות הנ"ל ואחרות, פיתחו מומחים טכנולוגיות המצמצמות את מימד הכאב ומבטיחות תוצאות, והמובילה מביניהן היא טכנולוגיית SHR סופרנו.

הטיפולים נבדלים ע"י פרמטרים כמו סוג עור, סוג שערה ומכשור. הטכנולוגיה במרכז ד"ר פאתנה לאסתטיקה היא החדשנית ביותר בסדרת טיפולי הלייזר. וככזו היא מבטיחה תהליך קצר יותר מהשיטה שעד היום היו המטופלים רגילים לה.

לשיטה מגוון רחב של יתרונות שהופכים אותה לעדיפה ביותר:

  • טכנולוגית SHR סופרנו מונעת מכאבים, צריבות, כוויות ותופעות לוואי מיותרות.
  • לעומת טיפולים קודמים, הטכנולוגיה מקצרת את זמן הטיפול וחוסכת למטופליה זמן יקר. 
  • כולם יכולים ליהנות מהטיפול – אם בעבר טיפולי הסרת שיער בלייזר היו מתאימים לאוכלוסיה מצוצמצת. הטכנולוגיה החדישה מאפשרת לטפל במגוון רחב של סוגי עור.
  • הטכנולוגיה מאפשרת לעבור את התהליך האסתטי-טיפולי בכל זמן בשנה.
  • הטיפול מתאים לנשים, גברים, בני נוער וילדים. יש לקחת בחשבון שמתחת לגיל 18 הטיפול מותנה באישור ההורים או רופא במידת הצורך.
  • השיטה ידועה על אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר במכוני הסרת שיער. וכאשר הדגש הוא על המכשור החדיש ביותר, הסיכויים להגיע לרמת תוצאות גדלה.

כדאי לכם לדעת שד"ר פאתנה רופאת נשים עם ידע רב ויכולת לטפל במקרים של הפרעות הורמונליות שמובילות לשיעור יתר.

על-מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר אנחנו מזמינים כל מטופל לפגישת ייעוץ חינמית עם ד"ר פאתנה. על-מנת לתת תמונה ברורה יותר על התהליך הטיפולי ולהתאים את לכם את הטיפול המתאים ביותר תוך ליווי צמוד ומקצועי.

עכשיו שהבנתם בדיוק למה הטיפול יעיל יותר, הנה מה שכדאי לדעת על התהליך:

הטיפול בטכנולוגיית SHR החסכונית מתחיל בפגישת ייעוץ חינמית במרכז, בה יינתן אומדן על אורך הטיפול בכללותו ותוכלו לקבל תשובות לכל שאלות שיכולים להיות לכם. 

זוהי השיטה היא המהירה והיעילה ביותר להסרת שיער, כך שמספר הטיפולים הממוצע הוא 10 והמרווחים המומלצים בין טיפול לטיפול עומדים על 30 יום לפנים ו60 לגוף. זאת על-מנת לוודא שהמטופל יוצא עם התוצאה המלאה.

לכל גוף יש את המאפיינים הייחודיים לו ולכן מספר הטיפולים הנדרש יכול להשתנות. מכיוון שהשערות נבדלות במחזוריות הצמיחה שלהן ולא כל השיער צומח באופן אחיד.

בדרך כלל יש צורך בכמה טיפולים כדי לנטרל את כל זקיקי השיער באיזור המטופל. כמות הטיפולים תלויה בעוד פרמטרים כמו: צפיפות, עובי, צבע השיער וצבע העור כמו כן המצב ההורמנלי של המטופל/ת.

טיפולי לייזר בדר"כ מצריכים תקופה של החלמה, אך בעזרת טכנלוגיית SHR כמעט ולא נזקקת החלמה. מכיוון שהטיפול הוא אינדיבידואלי, תקופת ההחלמה היא דבר הנבדל בין מטופל אחד לאחר.

במקרה הגרוע ביותר, יהיו מטופלים שיזדקקו ליום או יומיים של מנוחה לפני שיוכלו לחזור לשגרה. אך מירב המטופלים לא יסבלו מתופעות לוואי או כאבים לאחר הטיפול.

מירב המטופלים מסיימים את התהליך הטיפולי עם רמת שביעות רצון מלאה אחרי מינימום 10 טיפולים. יהיו כאלה אשר יזדקקו לזמן ארוך יותר כדי להגיע לרמה המקסימלית שתאפשר להם ליהנות מעור חלק לאורך זמן.