אימרו יפה שלום לקמטים בעזרת טיפול PRP פלאזמה

טיפול פלאזמה PRP החדשני עוזר לעכב את תהליך ההתבגרות של עור הפנים והגוף. עם השנים הגוף שלנו מפסיק לייצר קולגן ואלסטין ברמה הנזקקת על מנת לשמור על העור צעיר. העור הופך להיות מוצק, יבש יותר, ולעיתים מקומט במקומות שונים בגוף ובפנים, אותם מקומות שמפריעים לנו יותר מכל.

לקוחות רבים מעדיפים את טיפול הפלאזמה מהסיבה הפשוטה שהחומר המוזרק עשוי מכימיקלים המצויים בגוף של כל אחד ואחד. הטיפול מתאים לכל מעוניין ומעוניינת ואף מומלץ מאוד כטיפול אסתטי ראשון.

בטיפול פלאזמה לפנים ולגוף משתמשים בטסיות הדם והפלזמה בדם שלכם. לאחר מכן משתמשים באותם כימיקלים טבעיים, מפזרים אותם בתוך הפנים ומחדירים אותם לעור בעזרת מיקרו-מחטים או מכשיר.

ברגע שהפלזמה נמצאת בתוך העור, היא מתחילה להצעיר את הפנים, להדק את האזורים המקומטים ולהחליק את המראה הכללי. בעזרת המרכיבים הכימיים החיוניים של הPRP, מתעוררת בעור הצמיחה של הקולגן, מה שמזרז את הצערת העור.

ככל שתעברו את הטיפול יותר, תראו תוצאות לזמן רב יותר, בין שלושה לשישה חודשים.

מהם היתרונות של טיפול פלאזמה?

  • הופך את מראה העור שלך חלק, מבריק, זוהר והכי חשוב – צעיר יותר
  • אין סיכון לתגובה אלרגית מכיוון שהפלזמה מגיעה מהגוף שלך
  • רמת כאב ואי הנוחות היא מזערית וההליך קצר

לאילו תוצאות אני יכולה לצפות?

לתוצאות טיפול הפלאזמה לוקח זמן להופיע, במיוחד לאחר טיפולי הפנים הראשונים שתקבלו. מרבית המטופלים שלנו במרכז ד"ר פאתנה לאסתטיקה מבחינים בהתכווצות כללית של העור, זוהר ומלאות לכל הפנים ומראה בריא יותר. כל זה קורה לאחר מספר מועט של ימים.

התוצאות יכולות להימשך מספר חודשים. אנשים רבים בוחרים לקבל טיפולי פנים וגוף PRP כמה פעמים בשנה כדי לשמור על התוצאות למטרות אנטי אייג'ינג. בהתחלה עדיף לערוך כ-3-4 טיפולים במרווחים של 2-3 שבועות בכדי לטפל בצלקות, נזקי עור ואזורים בעייתיים.

מהם שלבי הטיפול?

הטיפול אורך סך הכל 20 דקות. בשלב הראשון נאסף מגוף המטופל כמות של דם המתאימה לאופי הטיפול. לאחר מכן הדם מועבר למבחנה ייעודית אשר מצוידת בג'ל המאפשר לקבל פרופיל ביולוגי אופטימלי של הפלאזמה. תאי הדם האדומים עוברים תהליך של בידוד וכך ניתן לייצר פלאזמה עשירה יותר. בשלב האחרון הפלאזמה מוזרקת לפנים או לגוף המטופל.

מכיוון שטיפול פלאזמה לפנים ולגוף PRP אינו כרוך בניתוח לוקח זמן עד שהתוצאות יופיעו. למרות שלוקח זמן, מכיוון שמדובר בתהליך שאינו כירורגי, העלויות של הפלאזמה נמוכות בהרבה וכך גם רמת הסיכון. לאנשים שעורם פגום מאוד או התיישן, מתיחת פנים עשויה להיות אפשרות טובה יותר. חברי הצוות במרכז ד"ר פאתנה לאסתטיקה יעזרו לכם להחליט מהו ההליך האופטימלי למצב הספציפי שלכם.

הטיפול חייב להיעשות בהתאם למטרות ולצרכים שלך. במרכז ד"ר פאתנה לאסתטיקה אנחנו מציעים פגישת ייעוץ חינמית עם ד"ר פאתנה על מנת שנוכל להכיר אתכן יותר טוב ולהתאים את הטיפול הטוב ביותר.