ההליך הקוסמטי שיגרום לעור שלכם להיראות צעיר וחסר כל פגם

מזותרפיה רפואית היא אחד הטיפולים העתיקים ביותר בעולם האסתטיקה. המטרה העיקרית שלו היא לחדש את העור באופן יותר טבעי ובטוח, לתת לו ברק ומראה זוהר.

במידה והנכם סובלים מאקנה, צלקות וקמטוטים, זהו הטיפול האולטימטיבי בשבילכם!

באופן כללי הטיפול מחזק את סיבי האלסטין, מעודד את ייצור הקולגן ובכך בעצם גורם להתחדשות יעילה של העור. במהלך הטיפול מוזרקות כמויות קטנות של תרכובות הומאופטיות המורכבות מחומרים טבעיים כמו תמציות צמחים, מינרלים ואנזימים. בנוסף ישנן הזרקות דומות של חומצות היאלרוניות. 

שיטת הטיפול אינה פולשנית ומסוגלת להעלים סימני עייפות וגיל כבר אחרי הטיפול הראשון. מזותרפיה רפואית אמנם כוללת הזרקות אך היא לא כואבת.

ניתן לבצע את ההליך בעזרת מחטים מאוד דקות או באמצעות דרמרולר. הטיפול אורך כשעה, זמן ההתאוששות הוא כ-24 שעות ואפשר ליהנות מתוצאות למשך 6 חודשים עד שנה. מזותרפיה רפואית מתאימה לכל אזורי הפנים והגוף, הצוואר, המחשוף והקרקפת. 

אז איך זה בדיוק הולך?

קודם כל, נדרשת התאמה מקצועית של הטיפול לעור שלך, במיוחד במקרים של אלרגיה לסוגי החומרים השונים. במרכז ד"ר פאתנה לאסתטיקה פגישת הייעוץ הראשונית היא חינמית, והיא מאפשרת לנו להתאים לך את הטיפול היעיל ביותר. 

לאחר שהתאמנו לך את הקוקטייל הנכון של החומרים הרפואיים, מתחילים בהליך עצמו. שמו של הטיפול מזותרפיה נגזר מהמילה מזוגרמיס, שכבת העור האמצעית אליה מוחדר הקוקטייל במיקרו הזרקות. הקוקטייל כולל בתוכו תרכובות חומרים בכמות גדולה כמו ויטמינים, נוגדי חומצות, מינרלים וחומצה היאלרונית. 

מדובר בסדרה של 2-4 טיפולים קצרים, כאשר בין כל טיפול יש מרווח של 2-4 שבועות. לאחר סיום סדרת הטיפול הראשונית, נדרש טיפול חוזר של פעם בחצי שנה על-מנת לוודא שהתוצאות נשמרות כמו שצריך. 

דברים שחשוב לדעת לפני טיפול מזותרפיה

לטיפול מיזותרפיה ישנן תופעות לוואי וייתכנו נפיחויות, אדמומיות, עקצוצים ולעיתים נדירות מעט כאב. בנוסף ייתכן והעור יהיה רגיש יותר במשך זמן קצר אחרי הטיפול. על-מנת להימנע מחוסר-נעימויות יש להימנע מלשים מייקאפ 12 שעות אחרי הטיפול, ד"ר פאתנה מקפידה על טיפול המשכי בהתאמה אישית לכל מטופלת הכולל קרמים שונים.

 מומלץ לא ליטול תרופות אנטי-דלקתיות ואספירין בערך שבוע לפני הטיפול, מאחר וזה עלול להגביר את הסיכון לשטפי דם ודימומים. במידה ושטפי דם מופיעים לאחר הטיפול, הם ייעלמו תוך כמה ימים. הטיפול נטול כאב ומאפשר חזרה מיידית לשגרה.

הטיפול חייב להיעשות בהתאם למטרות ולצרכים שלך ולכן אנחנו מציעים פגישת ייעוץ חינמית עם ד"ר פאתנה על מנת שנוכל להכיר אתכן יותר טוב ולהתאים את הטיפול הטוב ביותר.